Kargo ücreti

Kargo ücreti tüm ürünlerde ve Türkiye’nin her yerine sabit 19.9 TL’dir. Bu ücret sipariş aşamasında ödemeniz gereken toplam tutara yansıtılır, teslim alırken herhangi bir ödeme yapmazsınız.

Kargo firması

Bütün kargo gönderimleri Aras Kargo ile gönderilmektedir. İstek üzerine başka kargo firması ile de gönderim yapabiliriz. Bu durumda kargo ücreti artacaktır. Ücret artışı kargo firmasına göre değişmektedir.

HAVALE / EFT için Hesap ve İBAN Numaraları

Garanti Bankası – Tuzla Sahil Şubesi

Hesap Sahibi: Erdinç Öner Şube Kodu: 1022  Hesap No: 6667399  IBAN: TR36 0006 2001 0220 0006 667399

Kuveyttürk Katılım Bankası – Sirkeci Şubesi

Hesap Sahibi: Süs Market Şube Kodu: 02  Hesap No: 94249669  IBAN: TR48 0020 5000 0942 4966 9000 01

* Alıcı adı bölümüne Hesap Sahibi yazılması önemlidir.

* Siparişinizi verdikten sonraki 5 iş günü içinde havale/eft yapmadığınız takdirde siparişiniz iptal edilmektedir.

Üyelik

Sitemize üye olmanız zorunlu değildir. Üye olmadan sipariş verebilirsiniz.

Teslimat süresi ve Mağaza Satışı

Siparişinizdeki tüm ürünler sipariş tarihini takip eden 1-2 iş günü içerisinde kargoya verilir. Çalışma gün ve saatlerimiz hafta içi ve cumartesi günü 09:00-18:00 arasıdır. Kargo saatimiz ise 14:00-17:00 arasıdır.  Süs Market, yalnızca online satış yapan bir mağazadır. Ofisimizden satışımız bulunmamaktadır. Bazı durumlarda önceden görüşülüp uygun görülürse satış yapılabilir.

Teslimat tarihi

Siparişiniz, bulunduğunuz il ve ilçeye bağlı olmak üzere kargoya veriliş tarihinden itibaren 1 veya 2 iş günü sonra adresinize teslim edilir. Haftanın belirli günlerinde dağıtım yapılan mobil bölgelerden birinde bulunuyorsanız, sevkiyat gününü beklemeniz gerekmektedir.

Teslimat adresinde alıcının bulunmaması

Kargo görevlisi, belirtilen adreste kimseyi bulamazsa, siparişi ilgili kargo şubesinde birkaç gün beklemeye alır. Bu durumda alıcının kimliği ile birlikte kargo şubesine giderek ürünü bizzat teslim alması gerekir. Teslim alınmayan sipariş firmamıza geri geldiğinde alıcıyla iletişime geçilir. Alıcı siparişinin tekrar gönderilmesini talep ederse, sipariş kargo ücreti alıcıya ait olmak üzere tekrar gönderilir.

Teslimat bilgileri / Sipariş takibi

Teslimat bilgileriniz ve sipariş takibi için gerekli kargo takip numarası, ürünlerin kargoya verilişinden sonra size SMS ile bildirilecektir.

Sipariş İptali

Siparişleriniz kargoya teslim edilene kadar, sipariş iptal talebinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Talebinizi destek@susmarket.com  mail adresimize veya (537) 2092500 nolu telefon numaramıza iletebilirsiniz. Kargoya teslim edilen siparişlerin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir. Siparişiniz iptal edildikten sonra ödeme şeklinize göre paranız iade edilir. İade işlemi 3-4 iş günü içerisinde gerçekleşir.

İletişim

E-Mail: destek@susmarket.com E-posta ile bıraktığınız mesajlara en kısa zamanda dönüş yapılmaktadır. Telefon numaramız (537) 2092500 ile de bize ulaşabilirsiniz.

Değişim ve İade

İade / değişim süremiz 14  gündür.

Ürünü değiştirmek istediğinizde önce iade işlemi yapmanız gerekmektedir.

Bizden kaynaklı hata veya sorun olması durumunda ürün Aras Kargo ile (SÜS MARKET Eminönü – Fatih – İstanbul) karşı ödemeli olarak gönderilmelidir. Bu durumda hem iade hem de eğer kusursuz ürün talep edilmişse ürünün tekrar gönderimindeki ücretler bize ait olmaktadır.

* Hatasız ürün değişim ve iadelerinde ise iade kargo bedelini alıcı öder.

Farklı bir ürünle değişim yapılacaksa, iade işlemi sonrası site üzerinden yeni bir sipariş oluşturulması gerekmektedir.

Not: Farklı kargo firmasından gelen iadelerin kargo bedeli alıcıya ait olacaktır. İadelerde ürünün kullanılmamış ve zarar görmemiş olması gerekmektedir.

Süs Market

Süs Market Org. Ürn. İth. ve İhr. Ltd. Şti.
Mercan mah. Fincancılar cad. No: 3/206 Eminönü / Fatih / İSTANBUL

E-posta: destek@susmarket.com

Telefon: (537) 2092500